Totalni fudbal i sedam golova u Bijeljini

Fenomenalan duel u 32. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrali su Radnik Bijeljina i Rudar Prijedor. Konačan rezultat je glasio 5:2 za domaćine.

Utakmica u Bijeljini počela je otvoreno.

Bilo je nekoliko prilika pred oba gola, a prvi su slavili gosti. U 15. minutu zatresla se mreža golmana Hodžića, strijelac za Prijedorčane bio je Santos i to je bilo 0:1.

Nakon toga ludilo u Bijeljini. Poravnali su domaćini na 1:1 golom Blagojevića u 27. minutu, a u 30. minutu totalni preokret, Živković pogađa za vodstvo Radnika od 2:1.

Pantelić pogađa sa bijele tačke u 34. minutu i to je bilo 3:1 za Radnik, a nevjerovatno poluvrijeme u Bijeljini začinio je Jakupović pogotkom za 3:2 u 45. minutu.

U nastavku susreta takođe vrlo dobar fudbal u Bijeljini, a šesti pogodak vidjeli smo u 67. minutu. Za vodstvo Radnika od 4:2 pogodio je Vazda.

Konačnih 5:2 postavio je Došlo u 89. minutu utakmice.

Radnik i Rudar su kolo prije kraja i matematički ispali iz Premijer lige Bosne i Hercegovine.