Leotar u finišu slomio Radnik za nova tri boda!

Fudbaleri Leotara došli su do nove, četvrte pobjede u sezoni nakon što su na svom terenu sa minimalnih 1:0 slavili protiv Radnika.

Bio je to dvoboj dva tima koja se nalaze u donjem domu premijerligaške tabele.

Uvodne minute nisu ponudile pretjerano dopadljivu igru. Leotar je bio za nijansu bolji jer je zaprijetio preko Bosančića i Zeca, no nisu to bile neke izglede prilike.

Do kraja prvog dijela Radnik je imao samo jednu izglednu priliku i to kakvu. Nakon jednog centaršuta Đurića, Pantelić je glavom okrznuo loptu, koja se zaustavlja na prečki gola domaćih.

U nastavku takođe u uvodnim minutama nije bilo uzbuđenja. Ponovo je prijetio Zec, ali i Aćimović, no lako je to odbranio golman Hodžić.

Ipak, 15 minuta prije kraja meča golman tima iz Bijeljine je kapitulirao. Nakon jedne gužve pred golom gostiju najbolje se snašao Milović koji sa svega par metara loptu ubacuje u praznu mrežu.

Trebinjci su do kraja meča zatvorili sve prilaze svom golu i tako došli do četvrte pobjede u sezoni i treće u posljednja četiri kola kojom su skočili na osmo mjesto sa 14 bodova.

Sa druge strane Radnik je ostao zakucan za dno sa svega sedam bodova u 12 odigranih utakmica.

U narednom kolu Leotar će dočekati ekipu Borca, dok Radnik ide u gosti Slobodi.

(Sportsport.ba/foto: facebook: FK Leotar)