Leotar slavio u Bijeljini

Leotar je u 30. kolu Premijer lige BiH kao gost savladao Radnik u Bijeljini s 3:1 i došao je do velika tri boda u borbi za opstanak.

Direktni duel u borbi za opstanak pripao je Trebinjcima. Radnik je do kraja sezone u nemogućoj misiji i teško da se ovaj klub može spasiti ispadanja.

Radnik je prijetio na otvaranju susreta, ali Vukanović se nije dao prevariti, da bi potom u 10. minutu gosti iz Trebinja došli do prednosti. Za vodstvo Leotara od 1:0 pobrinuo se Miljan Govedarica.

Domaći tim je imao posjed lopte, ali gosti su imali bolje pokušaje. Čekali su prilike iz kontri, no nisu ih dočekali u ostatku prvog dijela.

Uzaludna je bila dominacija Radnika. Domaći tim nije uspio da postigne gol i na odmor se odlazi vodstvom gostiju iz Trebinja od 1:0.

Gosti na otvaranju drugog dijela ostaju s igračem manje. Međutim, nije to pomoglo previše domaćim koji su također meč završili s igračem manje.

S penala u 86. minutu Leotar dolazi do 2:0, pogodio je Krstovski, a zatim Radnik u 89. minutu pogađa preko Živkovića i vraća se u igru (2:1).

Ipak, u petoj minuti nadoknade sve je bilo gotovo. Spaić pogađa za konačnih 3:1.