Vječiti derbi konačno opravdao epitet fudbalskog klasika, remi Zvezde i Partizana

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su neriješeno 2:2 u utakmici 24. kola Superlige. Vječiti derbi je na osnovu prikazanog na terenu konačno opravdao epitet fudbalskog klasika u Srbiji.

Slađi bod pripao je ekipe Igora Duljaja koji je ostao prvi na tabeli sa bodom prednost u odnosu na domaćina koji je večeras imao i više od igre zbog čega će imati za čim da žali.

Golove za “crveno-bijele” postigli su Uroš Spajić u 44. i Šerif Ndiaje u 67. minutu. Strijelci za Partizan bili su Mateus Saldanja u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena i Aldo Kalulu u 49. minutu.

(foto: FK Partizan/M. Todorovic)

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, X nalogu i Youtube kanalu – www.ntvarena.com