U Bijeljini je bilo svega: Golovi, crveni kartoni, velika nervoza i remi za kraj

Utakmicom između Radnika i Krupe kompletirano je 16. kolo Premijer lige BiH, a na kraju su se obje ekipe morale zadovoljiti podjelom bodova, bilo je 1:1.

Samo otvaranje meča nije ponudilo gotovo nikakva uzbuđenja sve do 17. minuta kada je pao gol. Popari je čistu loptu u opasnoj zoni oduzeo Dujaković koji nije puno oklijevao, odmah je šutirao i pogodio nebranjeni dio mreže gola Kozića.

Nakon primljenog gola Krupa se nije povukla već je nastavila sa napadima i vrlo lako je mogla do 0:2 da Kozić nije fenomenalno intervenisao u par navrata.

Domaći su u 35. minutu mogli do poravnanja nakon što je jednu ničiju loptu pokupio Bradonjić i odmah usposlio Đurića, čiji šut blokiraju gosti u posljednji čas.

U nastavku Radnik je zaigrao kud i kamo ofanzivnije, a novu dimenziju u napadu Radnik je dobio ulaskom Lazića na poluvremenu koji je nekoliko puta zaprijetio gostima, ali bezuspješno.

U 64. minutu izbilo je veliko koškanje na terenu, a na kraju su najdeblji kraj izvukli Koraksić i Filipović koji su zaradili direktne crvene kartone!

U omjeru snaga 10 na 10 bolje su se snašli Bijeljinci koji su došli do gola.  Nakon kornera lopta je stigla do Bradonjića koji se lijepom fintom oslobodio svog čuvara i lijepo pogodio za poravnanje rezultata i tako došao do svog petog gola u sezoni.

Sedam minuta prije kraja meča drugi žuti, odnosno crveni karton zaradio je i Popara. Domaći su tako meč završili sa devet igrača, što gosti do kraja nisu uspjeli da isporiste pa je ostalo 1:1.