Šest golova i lijep susret na Pecari za kraj sezone

Ne Pecari je odigrana posljednja utakmica u ovoj sezoni Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Široki Brijeg je ugostio Radnik iz Bijeljine, a konačan rezultat je glasio 3:3 u vrlo lijepoj fudbalskoj predstavi.

Gosti su puno bolje otvorili meč, bili konkretniji i zaprijetili su u devetoj minuti preko Đorića.

U 12. minutu stiže kruna bolje igre. Pantelić je ubacio iz kornera, a Živković pogodio za 0:1. Isti fudbaler u 25. minutu pogađa za velikih 0:2 tima iz Bijeljine.

Široki se na vrijeme trznuo. Igrao se 29. minut kada je Žulj nakon kornera pogodio za 1:2.

U finišu prvog poluvremena dobra prilika za domaćine preko Lukića, golman Hodžić je sjajno intervenisao.

U nastavku prva šansa za Široku u 50. minutu. Mujan je fino driblao, ali na kraju odbrana Radnika blokira njegov udarac.

U 54. minutu Rozić asistira, Mujan sjajno pogađa i to je bilo 2:2.

Pet minuta nakon gola Mujana, Žulj sjajno blokira pokušaj Uroševića.

Do kraja utakmice vidjeli smo otvoren fudbal kao i većinom meča, bilo je prilika pred oba gola, a Široki do trećeg gola dolazi u 79. minutu kada je Mujan pogodio za 3:2, a konačnih 3:3 postavlja Balgojević golom iz slobodnjaka u 85. minutu.