Radnik savladao Ljubić

Ekipa Radnika je tek u trećem kolu krenula u novom šampionatu Republike Srpske. Kasnili su oni sa pripremama, pa su dobili od saveza dodatne dane za rad, da bi prva dva duela, sa Famosom i Slavijom bili pomjereni za neke druge dane.

To se očigledno isplatilo, pa su igrači Velibora Đurića juče na svom bunjištu savladali tim Ljubića sa 2:0.

Poveli su golom Dragana Došle u 57.minuti, da bi samo dvije minute kasnije mrežu gostiju zatresao i Dejan Živković, pa su bodovi ostali domaćinu.

Radnik – Ljubić 2:0 (0:0)

Bijeljina. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 1500. Sudije: Vanja Ajder (Banja Luka), Strijelci: Dragan Došlo 57’, Dejan Živković 59’, [FK Radnik (Bijeljina)]