Kup BiH: Poraz Radnika u Tuzli

Nermin Bašić je svoj drugi mandat na klupi Tuzla Cityja odnosno nekadašnje Sloge iz Simin Hana počeo pobjedom nad Radnikom iz Bijeljine.

Tuzla City je izborio plasman u četvrtfinale Kupa BiH nakon što je sa 3:1 pobijedio Radnik iz Bijeljine.

Domaći su poslije prvog poluvremena imali minimalnu prednost. Igraoa se 36. minut kada je na asistenciju Nukića pogodio Maksimović.

Na startu drugog dijela Ubiparip je udvostručio vodstvo domaćih i činilo se da je tada sve gotovo. Međutim, gosti se nisu predavali.

U 67. minutu Motika je smanjio na 2:1 te tako vratio neizvjesnost u utakmicu. Ipak, Bijeljinci do kraja nisu imali snage za nešto više.

U sudijskoj nadoknadi postavljen je konačan rezultat kada je 3:1 i potvrdu prolaska dalje svog tima povisio Badji.