Krupa i Radnik podijelili bodove

Fudbaleri Krupe danas su na svom terenu remizirali protiv Radnika iz Bijeljine (1:1) u meču petog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

U prvih desetak minuta nismo vidjeli neke ozbiljnije prilike, a incijativu na sredini terena imali su domaći. Prvu šansu imao je Palić u 11. minuti, ali promjene rezultata nije bilo.

Deset minuta kasnije odlična šansa za Krupu. Mandić je sam izašao ispred Kozića, ali je loše reagovao i šutirao je pored gola. U 27. minuti u dobroj prilici našao se i Andrejić, no igrač Radnika spasio je svoj gol u posljednji trenutak.

Krupa je zaprijetila i pet minuta kasnije. Redžić je odlično ubacio, ali Golubović ne uspijeva da uputi loptu ka golu Radnika. Gosti su sve promašaje mogli kazniti u 36. minuti, ali je Zukić pogodio prečku.

U finišu prvog dijela vidjeli smo po jednu priliku na obje strane. Za Krupu je pokušao Mandić koji je šutirao pored gola, dok je za goste zaprijetio ponovo Zukić, no Redžić čisti sa gol linije.

U drugom poluvremenu bilo je samo pitanje kada ćemo vidjeti pogodak. To se desilo u 59. minuti kada su gosti uspjeli da povedu sa 1:0. Strijelac za Radnik bio je danas sjajni Zukić kojem je ovo prvi gol u zvaničnim mečevima za klub iz Bijeljine.

Međutim, samo deset minuta kasnije Krupa je poravnala na 1:1. Mandić je nakon sjajne solo akcije izašao ispred Kozića i uspio ga je savladati za slavlje domaćih igrača.

U 74. minuti nova šansa za Krupu. Još jednom je pokušao Andrejić, ali Kozić je sada bio siguran.

Krupa je u 90. minuti mogla šokirati goste i doći do preokreta. Modić je izašao sam ispred Kozića i šutirao je tik pored stative gola Radnika, te tako propustio fantastičnu priliku da svom timu donese pobjedu.