HET-TRIK JOVELJIĆA, “ORLIĆI” PREGAZILI ESTONIJU

Srpski fudbaleri nadigrali svoje vršnjake iz Estonije bez ikakvih problema.

Srbija je konačno pobijedila, izabranici Ilije Stolice su večeras na “Čairu” uspjeli da savladaju Estoniju rezultatom 6:0 za drugu pobjedu u grupi 5 kvalifikacija za EURO.

Srbija je ovom pobjedom stigla do tri boda zaostatka u odnosu na Poljsku koja je druga, a čak četiri boda od prvoplasirane Rusije.

Srbi su danas bili nemilosrdni prema Estoniji, već u prvom poluvremenu smo vidjeli tri gola u mreži gostiju, a golove su postigli braća Luka i Ivan Ilić, odnosno Dejan Joveljić.

U nastavku šou fudbalera Ajntrahta iz Frankfurta, Joveljić je postizao golove u 52. i 61. minutu, da bi Slobodan Tedić postavio konačnih 6:0 u 87. minutu meča.

Našem timu predstoji još dosta muke kako bi se domogao Evropskog prvenstva, porazi od Rusije i Poljske su nas skupo koštali za sada.