Đoković treći put osvojio Sinsinati

Najbolji srpski teniser Novak Đoković savladao je poslije velike borbe i preokreta prvog tenisera svijeta Španca Karlosa Alkaraza 2:1 /5:7, 7:6, 7:6/ i treći put u karijeri osvojio Masters u Sinsinatiju.

Novak je nakon izgubljenog prvog seta uspio da se vrati u meč i da u iscrpljujućem drugom i trećem setu preokrene rezultat i dođe do velike pobjede.

Đoković je treći put u karijeri osvojio Sinsinati, dok je Alkaraz napravio najbolji rezultat u karijeri plasiravši se u finale.

To je bila Novakova 39. masters titula, ukupno 95. trofej u karijeri.

Đoković je istovremeno izjednačio skor sa Špancem u direktnim duelima na 2:2 i u dobrom raspoloženju očekuje posljednji grend slem u sezoni – Ju-Es open.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i Youtube kanalu – www.ntvarena.com