U Banjaluci će danas biti održana posebna sjednica Narodne skupštine Republike Srpske na čijem je dnevnom redu Prijedlog odluke o privremenom obavljanju neodložnih poslova iz nadležnosti predsjednika Republike Srpske čiji su predlagači narodni poslanici.
Početak 27. posebne sjednice zakazan je za 10.30 časova.
Datum održavanja sjednice i prijedlog dnevnog reda utvrđen je juče na telefonskoj sjednici skupštinskog Kolegijuma.
Lideri vladajuće koalicije u Republici Srpskoj dogovorili su da danas budu održane dvije posebne sjednice Narodne skupštine, od kojih se jedna odnosi na imenovanje vršioca dužnosti predsjednika Srpske.
Na drugoj posebnoj sjednici bi se raspravljalo o zakonima koje je ranije usvojila Narodna skupština Republike Srpske, a koje su sudovi stavili van snage.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, X nalogu i Youtube kanalu – www.ntvarena.com