Borac u generalnoj probi bolji od Radnika

Fudbaleri Borca su u generalnoj probi pred nastup u kvalifikacijama za Ligu šampiona savladali Radnik sa 2:1.

Šef stručnog štaba crveno-plavih Marko Maksimović je u prvih 45 minuta pružio šansu igračima koji će biti u kombinaciji za duel sa Klužom, koji je na rasporedu 6. jula.

Cijelu utakmicu odigrao je samo Amar Begić, a minutažu u oba poluvremena imao je i novajlija Ante Živković.

Domaći su poveli u 45. minutu evrogolom Gorana Zakarića, koji je sa ivice šesnaesterca slabijom, desnom nogom pogodio gornji dio lijeve stative gola Bijeljinaca, a lopta se odbila u suprotnu malu mrežu.

Poslije šest minuta igre u nastavku Živković je nakon odbijanca povisio na 2:0, a u 64. na drugoj strani sličnu situaciju je iskoristio Bojan Marković, koji je u semberski tim došao na pozajmicu upravo iz Borca.

Borac je igrao u sastavu: Lakić, Ćorić, Milojević, Ćosić, Subić, Begić, Vojnović, Meleg, Ziljkić, Zakarić, Živković.

U nastavku su igrali: Ćetković, Bobić, Dujaković, Mols, Kujundzić, Bosančić, Javorac, Čavić, Vušurović, Kulašin, prenosi srpskainfo.com

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i Youtube kanalu – www.ntvarena.com