Uspjeh “TRB” kluba borilačkih vještina na Sretenjskom turniru u Beogradu

Takmičari Kluba borilačkih sportova “TRB” iz Bijeljine osvojili su danas zlatnu i dvije srebrne medalje na Sretenjskom turniru u kjokušin karateu u Beogradu.

Borislav Tešić osvojio je zlatnu medalju u kategoriji juniora plus 65 kilograma, Nemanja Jovanović srebro u kategoriji juniora plus 70 kilograma, a Ognjen Stevanović srebrnu medalju u kategoriji kadeti 60 kilograma.

Klub borilačkih sportova “TRB” na ovom turniru nastupio je zajedno sa bratskim kjokušin klubom “Grčica” iz Brčkog koji su osvojili šest zlatnih i dvije srebrne medalje.

Zlatne medalje osvojili su Dunja Garić, Selena Stanimirović, Ognjen Garić, Mihailo Tešić, Miloš Vidović i Lav Garić, a srebrne Aleksa Đurić i Njegoš Đurić.

Klub borilačkih sportova “TRB” juče osvojio dvije zlatne i jednu srebrnu medalju na Međunarodnom turniru u ful kontakt karateu “Prag open” u Pragu.

Trener i predsjednik “TRB” kluba Igor Ranković rekao je da je izuzetno zadovoljan uspješnim nastupom i istakao da su članovi kluba stekli odlično iskustvo i motiv za naredne turnire.

Klub borilačkih sportova “TRB” član je Svjetske karate organizacije Šinkjokušin i ima licence za rad ove najveće svjetske organizacije u ful-kontakt karate sa 96 zemalja članica.