Rukometaši Bijeljine savladali Borac u Banjaluci

Škorić i Đerić najzaslužniji za pobjedu u Banjaluci.

RK Borac : RK Bijeljina 30-33

4. kolo m-tel prve lige Republike Srpske u rukometu zasluženo je pripalo gostima iz  Semberije.

Prvo poluvrijeme publika u dvorani Borik mogla je da vidi rezultatski izjednačene protivnike.

Do 25 minuta se igralo gol za gol, kada dolazi do pada u igri RK Bijeljina i na poluvrijeme Borac odlazi sa prednošću od tri gola razlike 19:16.

Drugo poluvrijeme gostujuća ekipa je zaigrala mnogo bolje u odbrani i sigurnije u napadu.

U 38 minutu utakmice dolazi do izjednačenja i Bijeljinci vrlo brzo stiču prednost od 5 golova razlike.

Najbolji pojedinci u Bijeljine bili su golman Đorđe Đerić sa 16 odbrana i večeras igrač utakmice Relja Škorić sa 7 postignutih golova.

Dobru partiju pruzili su: Buljugija, Latinović, Purić, Stevanović, Lontoš, Simić, Žuža i Jevtić koji su pored Škorića i Đerića dali veliki diprinos u osvajanju važnih bodova.

Sljedeće 5.kolo RK Bijeljina gostuje ekipi Glasinca.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i Youtube kanalu – www.ntvarena.com