Raspršeni snovi Partizana na Teatru snova, ali se “crno-bijeli” nisu obrukali!

Fudbaleri Partizana doživjeli su poraz u 4. kolu Lige Evrope na Old Trafordu gdje je Mančester junajted slavio sa 3:0.

Držao se Partizan u uvodnim trenucima meča, djelovao prilično kompaktno, Rašford jeste pogodio poslije nekoliko minuta igre, ali je gol opravdano poništen zbog ofsajda.

Nakon toga, odgovorili su i “crno-bijeli” istom mjerom, nažalost i sa istim ishodom – ofsajd pozicija u kojoj se našao Sadik.

Ređale su se prilike Junajteda potom, pokušao je Rašford u nekoliko navrata, a odbranu gostiju probio je Mejson Grinvud nakon asistencije Rašforda u 22. minutu igre.

Reprezentativac Engleske je bio najopasniji i u nastavku meča, dominaciju domaće ekipe je nakratko prekinuo Suma udarcem pored gola, ali “crno-bijelima” nije bilo spasa u 33. minutu.

Nakon greške Uroševića, Antoni Marsijal je odličnim solo-prodorom stigao do Stojkovića i rutinski ga savladao.

Francuz je nakon toga mogao do još jednog pogotka, probali su i Rašford i Jang, ali do odlaska na odmor nije bilo promjene rezultata.

Već na startu drugog poluvremena, Junajted je povisio na 3:0, igrao se 49. minut kada je Markus Rašford praktično riješio pitanje pobjednika na ovom meču preciznim udarcem unutar kaznenog prostora.

Uslijedio je dosta mirniji period meča bez velikih šansi, Ole Gunar Solskjer je pružio priliku i nekim mladim igračima, a Savo Milošević je u igru ubacio Tošića i mladog Filipa Stevanovića.

Pred Partizanom je sada težak zadatak ukoliko želi da prezimi u Ligi Evrope.