Penali presudili – Partizan izbacio Soči!

Fudbaleri Partizana igraće u plej-ofu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Oni su večeras u Humskoj remizirali rezultatom 2:2 posle regularnih 90 i dodatnih pola sata u produžecima, a do prolaska u narednu rundu takmičenja došli su boljim izvođenjem jedanaesteraca, rezultatom 4:2, ukupno 6:4.

Podsjetimo, prvi meč u Sočiju takođe je bio završen remijem, rezultatom 1:1.

Njihov protivnik u plej-ofu kvalifikacija biće portugalska Santa Klara koja je u trećem kolu dva puta bila bolja od ljubljanske Olimpije, najprije 2:0 u Portugalu, a onda i 1:0 u Ljubljani.

Kao i prije sedam dana, Soči je i večeras prvi stizao do vođstva. Terekov je u 33. minutu doveo goste u vođstvo, izjednačio je Jojić u 55, a novo vošstvo u 76. minutu Sočiju je ponovo doneo Terekov.

Bili su goste veoma blizu pobjede u regularnom toku meča, ali je Šćekić posle Terzićevog kornera izjednačio na 2:2.