Na krilima Bijeljinske publike do preokreta i zasluzene pobjede

11. kolo prve Mtel lige Republike Srpske u rukometu pripala je domaćoj ekipi Bijeljine.

RK Bijeljina – RK Kozara 29:25

Viđena je velika borba na utakmici i potpuno dva različita poluvremena.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima iz Kozarske Dubice koju je na terenu predvodio najbolji igrač na utakmici Goran Stanić koji se 10 puta upisao u listu strijelaca.

Drugo poluvrijeme ekipa Bijeljine dolazi do svoje igre , nošena velikom podrškom sa tribina izjednačcava rezultat u 45 minuti na 20:20.

Poslije toga domaća ekipa pojačava ritam i na kraju zasluženo slavi rezultatom 29:25.

U ekipi Bijeljine najraspoloženiji u napadu bili su Mladen Stevanović sa 7 postignutih golova,Dejan Latinović 6, Bakir Buljugija 6, Miloš Žuža 4, Luka Jevtić 2, Darko Marković 2, Relja Škorić 2.

Odličan je bio golman Bijeljine Đorđe Đerić koji je sakupio 13 odbrana.

Sljedeće kolo RK Bijeljina putuje u Kotor Varoš.