Jović pokazao Realu da griješi: Luka dao dva gola za Ajntraht!

Centrirao mu je Filip, a Matija nije mogao ništa da uradi! Dao je DVA gola na debiju!

Zinedin Zidan i Real Madrid odrekli su se Luke Jovića, a on im je već u prvim minutima pozajmice u Ajntrahtu pokazao da su pogriješili!

Srpski centarfor je u nedjelju uveče zaigrao za Ajntraht u 62. minutu utakmice protiv Šalkea, a deset minuta kasnije je dao gol

Asistent je bio takođe srpski internacionalac, Filip Kostić, centaršutem sa lijeve strane, a kraj Luke se našao još jedan naš fudbaler – Matija Nastasić, koji sa saigračima iz Šalkea nije uspio da spriječi gol!

Jović se ove nedjelje vratio u Ajntraht, na mjesto uspeha, i u klubu u kojem je pokazao da jeste igrač za Real sada ima isti zadatak – da se dokaže i da se vrati u “kraljevski klub”.

Počeo je sjajno a i završio je sjajno debitantski nastup, jer je “ovjerio” pobjedu još jednim golom na asistenciju Filipa Kostića. U nadoknadi vremena postavio je konačnih Ajntraht – Šalke 3:1!

Luka je odmah poslije dolaska u Njemačku poručio da će se boriti za povratak u Realu i da njegova epizoda u “kraljevskom klubu” nije gotova posle 32 nastupa za godinu i po i samo dva gola.