Oko 1.300 korisnika u dijelu opštine Lopare danas neće imati električne energije zbog godišnjeg remonta trafostanice, saopšteno je iz “Elektro-Bijeljine”.
Radnici “Elektro-Bijeljine” danas od 9.00 o 17.00 časova izvodiće radove na godišnjem remontu trafostanice “Priboj” i pripadajućim dalekovodima “Priboj”, “Potraš”, “Peljave” i “Kolobara”.
Bez struje će biti potrošači u naseljenim mjestima Priboj, Peljave, Podgora, Potraš, Lipovica Brijest, Završje i Mumbašići.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, X nalogu i Youtube kanalu – www.ntvarena.com